NAJVEĆI DJEČJI SAJAM U REGIJI!

CroatianBosnianBA

Program sajma

PETAK 16.11.2018.

13:00 SVEČANO OTVORENJE SAJMA
13:15 Predškolska ustanova, Dječji vrtić " Sveta obitelj":"Ples na kiši", ples
13:20 Predškolska ustanova, Vrtić " Mašin svijet"
          "Budi sretan", plesna koreografija
          "Stjuardese i piloti", plesna tačka
13:30 JAVNA USTANOVA DJECA SARAJEVA
           Vrtić "Biseri", "Pačiji ples", ples
           Vrtić "Bajka","Gradovi BiH", recital
           Vrtić "Skenderija", " Djeca su ukras svijeta", pjesma
           Vrtić "Pčelica", "Mravko Travko", ples
           Vrtić "Šareni voz", "Velik kao dijete", recital
           Vrtić "Slavuj", "Nek živi ljubav", vokalno izvodjenje
           Vrtić "Makovi", "Ples na kiši", ples
           Vrtić "Iskrica", "Stepenicama do zvijezda", recitacija
           Vrtić "Vrapčić", " Kiša i vjetar", pokretna igra
14:25 NAGRADNA IGRA Brend Jolly
14:30 Osnovna Škola " Kulin ban", Visoko
          "Patuljak i 7 snježana", predstava za djecu
           "Ti i ja", plesna tačka
15:10 " BASIC ŠKOLA "
           " Razgranala grana jorgovana" , tradicionalna pjesma ( Južna Srbija)
           " Bow down, o, Belinda", tradicionalna pjesma ( Amerika )
           "Etida", A. Srojanov ; " Trči,trči, trk,trk, K. Kbombholc
           " Vježba u fis- molu za stakato", L.M. Škerjanc
           " Mali valcer", F. Bayer
15:25 PLES SA MASKOTAMA
15:30 O. Š. " Aleksa ŠantiĆ"
           " Zemlja Bosna", plesna tačka
15:40 Swan Model Management
16:00 Dnevna skrb djeteta , Sportissimo kids
           " Ruka prijateljstva"
16:10 Skladba " Bleckpink dudu"
           Colić Ela, Efendić Adna, Tucaković Lejla, Hosić Lejla i Hosić Tajra
16:20 PU " Amel i Nur", Vrtić Nur
          " Tiho,tiho pada", horsko pjevanje
16:30 NAGRADNA IGRA
16:40 KRAJ PROGRAMA

SPORTSKA ARENA OD 13-16 SATI

 

SUBOTA 17.11.2018

10:00 JAVNA USTANOVA DJECA SARAJEVA
          Vrtić " Leptirić", "Budi sretan svaki dan", ples
          Vrtic " Visnjik" , "Karneval životinja", ples
          Vrtić " Lane", Gužva u povrtnjaku", recital
          Vrtić " Trešnjica", "Domovina", recital
          Vrtić " Iljaš", Djeca su ukras svijeta", pjesma
10:30 HELEN O'GRADY SARAJEVO
         "Otvoreni čas prezentacija", dramska tačka
11:00 JAVNA USTANOVA DJECA SARAJEVA
          Vrtić "Dječiji grad", "Cvijetak žuti", muzička tačka
          Vrtić " Srećica", "Kva,kva", muzička tačka
          Vrtić " Labudovi", " Kad porastem, postacu dijete", muzička tačka
          Vrtić " Lastavica", " MI smo djcema malena", muzička tačka
          Vrtić " Dunje", " Domovini za rođendan", recitacija
          Vrtić " Kadifica", " Drugarstvo ", muzička tačka
          Vrtić " Žiš", "Ples na kiši", muzička tačka
          Vrtić " Zeko", " Pjesma koja živcira", muzička tačka
          Vrtić " Lužani", "Pljesnimo rukama", muzička tačka
          Vrtić " Radost", "Kaubojski ples", muzička tačka
          Vrtić", Ribica", " Bubamarac", muzička tačka
11:55 NAGRADNA IGRA Brend Jolly
12:00 Mali koncert muzičke škole " Note"
13:00 JAVNA USTANOVA DJECA SARAJEVA
          Vrtić " Mašnica", " Ruka prijateljstva", ples
          Vrtić" Kekec", " Ples na kiši", ples
          Vrtić" Aprilski cvjetovi", " Valcer", ples
          Vrtić " Košuta", " Život je igra", ples
          Vrtić " Zvončić", " Kad bi svi ljudi na svijetu", ples
          Vrtić " Rosica", " Djeca mravi", ples
13:30 JU Dječiji vrtić " Čika Jova Zmaj", Foča
          " Zakleo se bumbar", ritmička tačka
          " Prijateljstvo", recitacija
          " Polarna pjesma", ritmička tačka
13:40 BASIC ŠKOLA
          Plesna numera " Čardaš", balet
          Plesna numera " Mačke i miševi", balet
         Plesna numera " Jutros mi je ruža procvjetala", balet
          " The Greatest Show", iz mjuzikla " The Greatest Showman", škola pjevanja
          " A Million Dreams" iz mjuzikla "The Greatest Showman", škola pjevanja i mužičkog teatra
          " A Million Dreams" ( Reprise) iz mjuzikla "The Greatest Showman", muzički teatar
          " The Other Side" iz mjuzikla "The Greathest Showman", škola pjevanja
          " Never Enough", iz mjuzikla " The Greatest Showman", muzički teatar
          " This is me", iz mjuzikla "The Greatest Showman", škola pjevanja
          " Rewrite the stars", iz mjuzikla " The Greatest Showman", škola pjevanja
          " Tightrope", iz mjuzikla " The Greatest Showman", muzički teatar
          " Never Enough" (Reprise), iz mjuzikla " The Greatest Showman", škola pjevanja
15:40 PREZENTACIJA KNIGE, " Moja škola", autorice Eme Dervišević
          Recitacija pjesma iz knjige, Zana Dervišević
16:10 SWAN Model Managment-Modna revija
16:30 PLES SA MASKOTAMA
16:40 Djeciji pisac Bajrudin Hajro Planjac-Čitanje bajki
17:00 ZUMBA KIDS
17:30 KRAJ PROGRAMA

SPORTSKA ARENA OD 12-15 SATI

 

NEDJELJA 18.11.2018.

10:00 JAVNA USTANOVA DJECA SARAJEVA, OBAVEZNI PROGRAM
          Vrtić " Dječiji grad", " Mi djeca", recitacija
          O.Š. " Mula Mustafa Bašeskija", " Rekreacija", ples
          Vrtić " Žiš", " Moja domovina", recitacija
          O.Š. " Behaudin Selmanović", " Bosna", recitacija
          Vrtić " Dunje", " Djeca su ukras svijeta", ples
          Vrtić " Dječiji grad", " Jesen nam stiže". Recitacija
          O. Š. " Velešički heroji", " Velik kao dijete", recitacija
          O.Š. " Grbavica 1 ", "Duga", muzička tačka,ples
11:00 UDRUŽENJE KREATIVACA I SPORTISTA " PROACADEMIA"
          Trening dječije sportske škole
11:30 Dječiji hor " Princes krofne"
12:00 BASIC ŠKOLA
           "Koncert", "Čičak", muzička radionica
           " Heather Hammond's funky flute: Rock pool bay, flauta
            Muzika iz filma " Mamma mia", violina
            " Andanito", S. Suzuki, violina
            " Poskočnica", Stanko Prek, gitara
            " Đačko kolo", klavir
            " Pirati", klavir
            " Veseli komad", klavir
12:30 Plesmi klub " Astorija"
           " Cicibanke", plesna tačka
12:40 NAGRADNA IGRA
13:00 Ena Mandžuka, Moderni balet
          Amina Curić, pjevanje
13:15 ZUMBA KIDS
14:00 DENIS BARTA , pjevanje
14:30 PLES SA MASKOTAMA
14:35 JU Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju Sarajevo
          Plesna Tačka, " Slon Tupko"
15:00 KRAJ PROGRAMA

SPORTSKA ARENA OD 11-14 SATI
ZUMBA ZA ODRASLE 12-13 SATI

 



GENERALNI SPONZOR

Dukat sponzor web

POČASNI POKROVITELJI

minitarstvo_kult.jpg
grad_sarajevo-web.jpg

PARTNERI

bht rox web90x60px
kh rox web rox dika web
jana web JanaVitamin web
VIOLETAweb Bauerfind web
VisitSA web MaliGenijalac web
valter web Sunnyland web
Ina partner web IMG-20181120-WA0047

PRIJATELJI SAJMA

  MINISTARSTVO

UNUTRAŠNJIH POSLOVA

KANTONA SARAJEVO

kanton web1
djecaSarajeva
  UZ POTPORU
dajtenamsansu web centar skenderija web
MAUBIH web BASIC web
opcina centar web opcina novi grad